بزرگ‌ترین نمایشگاه پیانو در تهران توسط گالری پیانوی باربد، از ۱۹ تا ۲۷ مردادماه از ساعت ۱۴ تا ۲۳ در مجتمع مگامال شهرک اکباتان برگزار می‌شود. به نقل از محمد ملازم (مدیر مجموعه باربد) در این نمایشگاه بیش از ۲۵۰ دستگاه پیانوی آکوستیک دیواری و گرند و بیش از ۵۰ دستگاه پیانوی الکتریک در حال نمایش است.

 

نمایشگاه پیانو

 

نکته قابل‌توجه، حضور برندهای مهمی ازجمله خانواده بلوتنر (بلوتنر، هسلر، ایملر) و پتروف گرند و دیواری در این نمایشگاه است.در این نمایشگاه، علاقه‌مندان همچنین مى‌توانند از پیانوهای کینگزبرگ، تولید کارخانه پیانوسازى باربد بازدید کنند.70 درصد از فرایند تولید و مونتاژ پیانوى کینگزبرگ در کارخانه تولیدی پیانوهای این مجموعه واقع در شهرک صنعتى آب باریک شیراز انجام می‌پذیرد. هم‌اکنون ۵۵ متخصص مجرب و دوره‌دیده در بخش‌هاى مختلف کارخانه پیانوى باربد مشغول به فعالیت هستند.

 

 

براى دسترسی هنرجویان به سازهای باکیفیت باقیمت مناسب، در این نمایشگاه خدمات فروش اقساطی طولانی‌مدت ۳۶ ماهه و بدون بهره ارائه می‌شود. فروش اقساطى ساز‌ها هزینه اضافه‌اى بر خریدار تحمیل نمى‌کند و قیمت‌ها در سراسر کشور یکسان است.جایزه بین‌المللى پیانوى باربد که نخستین دوره آن دی‌ماه ٩۵ در شیراز برگزار شد، یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی موسسه باربد در آشنایی و ترویج فرهنگ موسیقی کلاسیک است و این مجموعه همیشه در کنار فعالیت‌هاى اقتصادى-تجارى، به پیشرفت فرهنگ ایران نیز توجه ویژه‌ای داشته است.

     

پیشنهاد ویژه